Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, ha a 8hetes...

Mit csináljak, ha a 8hetes babám csak 5 óránként szopik délelőtt? Csak anyatejes.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmit se kell csinálnod.
2009. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző hozzászóló vagyok.

Ha a baba egészséges hagyni kell hogy akkor és annyit szopizzon amennyi jól esik neki

2009. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi a probléma???
2009. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ezt azért teszi, mert a reggeli délelőtti órákban áll a legtöbb tej a baba rendelkezésére. Egyszerűen jól van lakva. Ha ő így érzi magát jól, akkor hagyni kell. Ha még a klasszikus időkből való " kiscsecsemőt öt óránál hosszabb ideig ne hagyjunk evés nélkül" jelmondatot vesszük is, ő még abba is belefér.

Jó szoptatást, kellemes babázást kívánok!

2009. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes úgyis jelezni fogja, de szerintem akkor ilyenkor 2 szopi között fejjél. Mert akkor fog csak több tej termelődni, és a babák mindíg változnak, lehet, hogy majd később sűröbben fog enni és akkor meg nehogy kevés legyen a tej.
2009. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha éjszaka is többet alszik mint 3 óra akkor semmit!De ha éjjel sűrűbben kéri mint nappal akkor inkább ébreszd 3óránként és akkor átáll arra hogy éjszaka aludjon többet és nappal kevesebbet!Én is így voltam és szinte 8 hetes koráig sokat virrasztottunk éjjel!úgyhogy inkább nappal ébresztem éjjel meg szépen alszik!!


10hetes kislány anyukája

2009. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hetes kislány anyukája

Nem egyformák a gyerekek.Sok baba ha nem éhes és ráadásul alszik, akkor hiába ébreszted fel mert nem fog enni, sőt csak nyügős, sírós lesz

2009. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!