Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elképzelhető, hogy a laktoherb...

Elképzelhető, hogy a laktoherb szoptatós teától fáj a babája pocakja? Adom neki az espumisant, már alig eszek valamit annyira vigyázok az étrendemre, sokat tornáztatom, figyelek a büfizésre, mégis visítva sír a drága időnként.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordulhat, hogy a teától. Próbálj meg más fajta (pl. mecsek) tejszaporító teát megpróbálni.
2009. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szokták írni itt a kismamák,és nekem is mondta a védőnő,hogy attól fájhat a pocakja. Próbáld meg a Naturland Fitolac teát.
2009. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így jártunk.2 napig üvöltött a kislányom mikor a Mevsek Laktoherb teát ittam intenzíven.Amint kiürült a szervezetemből ,minden rendben volt.Probálj meg több sima folyadékot inni,illetve alkoholmentes sört,vagy barnasört.Az "öregek" is ezzel szaporították a tejüket.Nem tudom,fejsz-e mellette,de ha azt is erőltetnéd akkor az egyre nagyobb "igény" miatt elvileg egyre több tejcsi termelődik.Amit lefejtél azt pedig le tudod fagyasztani és később jó lesz bébipapi-alapnak.
2009. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, mert én mikor ittam, nem csak a gyereknek, hanem nekem is úgy fájt a hasam, hogy még hasi UH-on is voltam, mire kiderült, hogy az lehet a baj. Amikor abbahagytam, el is múlt. Próbálj meg olyat keresni, amiben nincsen kömény.
2009. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így jártam a fiammal, de sajnos csak utólag jöttem rá, hogy a teától fájt a pocakja. Most a lányommal is ittam és neki is fájt a pocija, így leálltam vele és a homeos bogyókat szedem.
2009. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!