Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a babám csak tápszert...

3 hetes a babám csak tápszert eszik koraszülött tápszert Nenatal a neve. Nagyon kemény a széklete és csak erölködik a drága hogyan segithetnék neki?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám lazitani kicsit a székletét? Mit adjak neki? Lázmérőzés már volt ugy jött egy pici de még mindig nagyon nyomja magát félek valami baja lesz
2010. ápr. 5. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én felkeresném holnap a gyerekorvost,hogy mit tanácsol.

2010. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanez volt. A védőnő tanácsolta, ami bevált:

1. ánizsmag tea (gyógyszertárban kapható. fél mokkáskanálnyit kell leforrázni 2,5 dl. vízzel. 5 percig állni hagyni,majd langyosan itatni vele amennyit elfogad. Kb. 20-30 ml meghozza a kakit, ami már nem lesz kemény!!)A leghatásosabb éhgyomorra reggel, de én addig adtam neki délelőtt, amíg nem kakált.


2. kamillatea (1 teáskanál virágot forrázz le ugyanúgy mint az ánizsmagnál)


üdv

2010. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kombináltan adok a lányomnak lefejt anyatejet és tápszert (70-30% arányban) és bizony a kevés tápszer miatt is előfordult, hogy 3 napig nem kakilt...Én felhívtam a gyermekorvosomat és azt mondta, hogy ha a lázmérőzés sem segít, akkor a gyógyszertárban vegyünk glicerines végbélkúpot és helyezzünk fel neki felet. Mivel csak 3 hetes a babám, én csak negyedet adtam be neki (hosszában elvágva), de így is eredményes volt. A következő szoptatáskor, mikor felkelt, már megjött a termés:)
2010. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válts tápszert. Az majd megoldja. Nekünk a Humana Ha Start bejött. Dokival irasd fel.
2010. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!