Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után még nem indult...

Császár után még nem indult meg a tejem. Mit javasoltok mi szedjek igyak ami használ is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Milyen időközönként szoptatpd? Egy ciciből vagy kettőből?

Fejni szoktál? Mikor?

2011. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Kismamateaák, illetve van eg kismamasör is, ez is jó volt annakidején tejszaporítónak. És főleg : higyj magadban, tedd csak cicire azt a babát. Attól fog beindulni tejcsi, ha a baba "izgatja" a melleket. Hány napja nincs tejed?

2011. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 napos a baba ma jöttünk haza a kórházból. Minden étkezésnél cicizik mielőtt tápszert kapna, de még mindig nagyon kevés a tejem:((( 3 óránként „eszik” Igénye lenne rá csak tejcsi nincs:((((
2011. jan. 3. 21:22
 4/13 anonim ***** válasza:

minél több szoptatás, és minél kevesebb tápszer. A tejcsi nem a teától fog beindulni, hanem a sok ingertől ami a cicit éri. Esetleg kérdezz meg egy szoptatási tanácsadót, mert én csak laikus anyuka vagyok.

De ha jóllakik tápszerrel, nem ingerli eléggé a cicit, hogy többet termeljen.

2011. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minden szoptatásnál tedd rá mindkét mellre, de akár többször is lehet váltogatni egy szoptatás alatt. Ne pótolj tápszerrel, hanem 1 óra múlva újból tedd cicire.


Ha evett mindkét mellből utána sír, mert éhes?

2011. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom, ezért is tápszer előtt cicizik kiszívja ami van benne a többit pótolni kell sajnos.

Köszi a választ.

2011. jan. 3. 21:32
 7/13 kisnita ***** válasza:

Szia!

Holnap küldd el a párodat a patikába és kérjetek homeopátiás tejserkentőt. Van többféle is, ott majd tudnak segíteni. Ezen kívül lehet inni Laktoherb teát is, napi 2-3 liter folyadékot igyál meg mert ez is elősegíti a tejtermelést és persze fejni kell ész nélkül! Ha van mellszívód akkor azzal ha nincs akkor kézzel, de fejj mindenképpen és gyakran tedd cicire a babát. Ez a 3 óránként eszik dolog hülyeség. Igény szerint kell szoptatni nem az óra szerint mert a baba sem az óra szerint működik. Ha 3 óránként fogsz szoptatni akkor sosem fog beállni a "kereslet-kínálat" az az a tejtermelés nem fog igazodni a baba igényeihez. Ezért kell mindig akkor cicire tenni a babát amikor kéri! A természet nem véletlenül oldotta meg ilyen jól. Ha igény szerint szoptatsz akkor kis idő múlva pont annyi tejed lesz amennyi a babádnak kell, se több se kevesebb.

2011. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl a MoreMilk kapszula nagyon bejött! Próbáld ki! Ez is kapható patikában. És szerintem ne 3 óránként tedd cicire a Csöppöd, hanem sűrűbben!
2011. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Holnap megy is a párom venni.

Az etetés születésétől fogva így van, ő kell így mindig eszik és alszik 3 órát.

2011. jan. 3. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Baromira nem jól csinálod, de te tudod...


Ha gondolod, itt szakértő is tud segíteni:

[link]

2011. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!