Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok. Most...

Norbinorbi kérdése:

14éves fiú vagyok. Most kezdtem el gyúrni. Edig még csak itthon csináltam de szeretnék menni konditerembe is. Mien kreatint, és tömegnövelőt szedjek és mennyi idő után? és azt hogy mien edzés tervet javasoltok? De úgy h szálkás legyek

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"mien"=miLYen


kreatinra még nincs szükséged

tömegnövelőt akár már most

edzéstervet keress itt: [link]


kicsit olvasgasd body.builder-t

2011. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Javasolnám a tankönyvek emelgetését és nyitogatását. Mert rád fér.


Amúgy:

Kreatin tényleg fölösleges, tömegnövelőt én tuti nem vennék, hanem csinálnék homemade, mellé valami vitamin, glutamin, bcaa...

2011. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a javaslatokat:D

és amúgy nem egyből szeretném szedni a dolgokat pl a tömegnövelő stb..hanem majd egy jó idő múlva:D

2011. jan. 20. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis szedhetsz kreatint is. Jó, lehet többet ér pl. fél év edzés után, de bajod nem lesz tőle.

Shop.builder-en "kezdő tömegnövelő csomag"-ban is van kreatin...

Tömegnövelőt meg nyugodtan vehetsz hisz az "csak" élelmiszer folyadék formájában,viszont ha szálkásán szeretnél izmos lenni, magas fehérjetartalmú tömegnövelőt vegyél. Bár tömegeléskor elkerülhetetlen hogy egy kis zsír ne jöjjön fel rád. De ez ne zavarjon, majd ha meglesz a kellő tömeg, majd szálkásítasz!:) Sok sikert!

2011. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönömszépen!:)
2011. márc. 15. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!