Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol részletezik h a babának mennyirót kell szopiznia ahogy telík az idő?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat

1 hetes anyuci és kislánya


2009. jan. 28. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én az oltási könyv közepén található táblázatból szoktam kilesni :)
2009. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló vagyok. az első hónapban úgy tudod kiszámolni,hogy a súlyát kg-ban megszorzod 150-el,és elosztod az etetések számával. (mert testúly kilogrammonként 150 ml-re van szüksége tejcsiből.tehát,ha eszik mondjuk 10szer egy nap 1 hetes babád és mondjuk 3560 gramm,akkor: 3,5 x 150=525 525/10=52,5 tehát kb. 50-55 ml-t kell egyen egy etetésre :)

De persze az is lehet,hogy egyszer 20 ml-t eszik,a következő etetésnél meg majd 80-at fog! kb. legyen meg naponta a kiszámolt tejmennyiség. A lényeg nem az,hogy mennyit eszik,hanem,hogy mennyit hízik! (átlag heti 120-150 gramm legyen meg az elején,az első egy-két hónapban)

2009. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!!!!!!

Pusy

2009. jan. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!