Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tudok hatékonyan fejni,...

Nem tudok hatékonyan fejni, aki kézi mellszívót használ megosztaná velem a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Avent kézi mellszívóm van. Egy idő után nem jön a tej folyamatosan, de ha leveszem a cicimről a tölcsért, majd vissza teszem akkor jön még a tej, de egy-kettőt pumpálok, és újra nem jön. Mit csinálok rosszul? Ti hogy fejtek hogy minden kijöjjön? És nem is érzem, hogy szívná,pedig ez állítólag jó mellszívó.
2009. jan. 28. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ugyanez a gondom volt - nálam egyáltalán nem vált be ez a mellszívó, be is gyulladt a mellem... Inkább utána már biztosra mentem és kölcsönöztem egy elektromos mellszívót - na az aztán rácuppan a melledre érzed is és ki is ürül totálisan!!! Csak ajánlani tudom, ne szenvedj azzal a vacakkal ha Neked sem jó. Ne várd meg, míg begyullad a melled. lactina electric plus a neve, a www.medela.hu honlapon is találsz partnereket, hol tudod kölcsönözni, vagy keress rá a neten. CSAK JAVASOLNI TUDOM!!!
2009. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált az avent kézi!Mielőtt elkezdesz fejni maszírozd át a cicid.Lehet hogy nem hagy benne annyit a baba hogy mindig sok legyen.?Kézzel tudsz fejni, miután nem jön a szívóval???Nekem akkor csinálta ezt mikor már csökkent a tejem mennyisége!Ja és mikor nem raktam bele a gumi betétet a tölcsérbe!
2009. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is dettó. Kevés a tejem, így csak nagyon ritkán tudok fejni és ugyanígy szenvedek vele, mint te. Nekem az elektromos Medela sem vált be. Ja, én a gumi tölcsér nélkül használom, mert azzal mégúgyse tudok fejni. Azért sok sikert!!
2009. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet, ha nem volt teljesen száraz, amikor összeraktam vagy tej került a szilikon és a műanyag rész közé vagy úgy raktam össze, hogy nem volt meg a két rész között a kellő tapadás. Olyankor szétszedtem, azokat a részeket leöblítettem, kitöröltem alaposan papírtörlővel és újra összetapadt rendesen a két rész, akkor működött is. Van olyan, hogy láttam közte a tejet és mégis működött, gondolom olyankor ahol kell mégis tapad és meg van a kellő vákum. Én a klinikán többet kipróbáltam, kézit és elektromost is, és azután vettem meg, mert nekem ez volt a legjobb, 1,5 évig fejtem vele. Sok sikert.
2009. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra nem is gondoltam, hogy azért mert nem száraz, mindig vizes még egy kicsit mikor használom, de akkor most megpróbálom úgy. Köszönöm.
2009. jan. 29. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mellszívóm van és én nagyon szeretem. Én nem is szoktam rátenni a szikikon védőt a tölcsér részre, mert akkor nekem sem szív rendesen. Én a nélkül használom és nekem úgy nagyon jó. Próbáld ki nélküle. Én is előtte átmaszizom a cicit. Mikor meg fejek közben mindíg nyomkodom is a cicimet a bimbóm felé állandóan. És még úgy is szoktam, hogy a két tenyerem közé veszem a cicimet és nyomkodom a két tenyerem között a bimbó felé. Na mikor ezt az anyukám látja azt mondja, hogy szétnyúzom őket:) De mégéri, még sok tejcsi jön ki belőle.
2009. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!