Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Depo-provera fogamzásgátló...

Depo-provera fogamzásgátló inekcióról tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Hiztál tőle vagy valami más mellékhatás?
2011. jan. 6. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt kaptam szoptatás alatt.nem vettem észre hogy bármi mellékhatása lett volna.nem híztam tőle(sőt én fogytam szoptatás alatt).
2011. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fúú,de jó lenne ha nálam se lenne semmi!ma kaptam meg és csak most néztem utána,hogy milyen rossz véleményeket irnak róla!Nem akarok hizni,mert igyis nagyon sokat hiztam a terhesség alatt!
2011. jan. 6. 18:49
 3/4 anonim válasza:

Én ma kapom meg. Én is nagyon félek, de én inkább a trombozisos mellékhatástól :-(


20/L

2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne használd!

Én 2012.10.26-án adattam be,akkor normálisan 5napig véreztem,utána 2,5 hónapig pecsételő vérzésem volt0(híztam tőle,idegbeteg,agresszív voltam, lázas 3 hónapig folyamatosan),majd mikor le telt a 3 hónap (2013.01.26) többet nem adattam be!Azóta nem menstruálok,tegnap voltam egy másik nődokinál!Közölte velem,hogy ezt a fogamzásgátló injekciót nem ajánlják olyannak aki még nem szült,meg is lepődött hogy nekem 23 évesen felírták, semmi mellékhatást nem mondtak róla,azt sem hogy kinek kell beadnia,meg hogy előfordulhat hogy nem menstruálok! Most itt vagyok 23 évesen,és gyógyszert kell szednem,hogy hátha újból tudok menstruálni..viszont előfordulhat hogy az injekciótól nem lehet gyerekem,vagy ha igen évekig kell próbálkozni,meg hogy lehet soha nem fogok menstruálni! Jah meg mint kiderült érzékeny vagyok erre az injekcióra

2013. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!