Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fiam eddig havonta 1kg-ot,...

A fiam eddig havonta 1kg-ot, majd 80dkg-ot hizott de most az utolso honapban csak 50dkgkörül hizott, mitöl lehet? Ez valami bajt jelent, vagy 4 honapos koruk után igy lelassul a növekedés?

Figyelt kérdés
Már 1 hete estére kap tápszert is mert kevés a tejem de az orvos 1 hete azt mondta várjunk még a hozzátáplálással,pedig 7450gr-a sulya és 4020gr-al született.
2009. jan. 29. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
persze h lassul hízás, nekem volt h 1,5 kg hízott leső hónapokban...aztán meg csak keveset
2009. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
védőnőmet kérdeztem erről a napokban,5 hónapos koruk körül igen jelentősen lelassulnak. szerintem nincs baj, szóltak volna tanácsadáson ha gond lenne a fejlődésével.
2009. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ithon mértem csak a jövöhéten megyünk tanácsadásra,a tápot csak kiiratam nem mentünk le a férjem hozta el.
2009. jan. 29. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy kilós tempóban növekedne, hat hónapos korára elérné egy egyéves gyermek súlyát..... Nyilván lelassul a gyarapodás. Ez teljesen természetes. Az 50 dkg/ hó teljesen átlagos, normális súlynövekedés. Nem ebből kell kiindulnod, hogy megtudd elég-e a tejed. Ha szoptatás után nem nyűgös, nem éhes, nehogy hozzátáplálj! (ha maradna az 1 kg /hó, súlyzózhatnál ezerrel :-)
2009. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj neki tápot. Az én kislányom havonta eddig 70 dkg-okat hízott, most 5 hónapos, most "csak" 50- et. Az orvos azt mondta: "Nagyszerű!" Úgy látszik az orvosok hozzáállása is más és más. Ha nyugodt, nem kell neki más csak a tejcsi. Az én babám 2950-nel született és most 6360g.
2009. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!