Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is nehezen megy a...

Másnak is nehezen megy a böfiztetés?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én az 1.hónapban nem is tudtam büfiztetni a kicsim,max apa.De mára már rajtam is olyan férfiasakat alakít.türelem,belejöttök.

3hónapos babás

2009. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is nagyon nehezen büfizünk.Szenvedünk is tőle rendesen.Próbálok mindenféle praktikát,letenni és ujra felvenni,ütügetni a popoját,simogatni a hasát stb,mégse jön az a bűfi pedig nagyon csúnyán eszik szegény.Hallom ahogy gurgulázik le a tejcsi a hasába.
2009. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk úgy ment hogy a térdemre ültettem és mozgattam a lábam le-fel. érted? mármint a sarkadat emelgesd fel-le.ütögesd a földhöz a sarkad. egyből jön a büfi nálunk. próbáld ki.

vagy még úgy is szokott jönni, hogy felállok, az ölembe veszem és nem ütögetem a hátát hanem enyhén megnyomom magamhoz nyomva. 3x-4x megnyomogatom és jön is a büfi.

remélem érthető vagyok :) :)

2009. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az első hónapban vagytok. Ne félj hamarosan megindul a büfi, még a hajadat is leviszi. Esetleg tedd le hasara, az szokott még segíteni.
2009. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekünk is az első négy hétben nem igazán akart büfizni, és emiatt sokat is bukott. aztán egyszer csak elkezdett apát is meghazudtolókat büfizni. most két és fél hós de még most is van úgy hogy másfél óra múlva is jön még büfi, pedig tényleg nagyon sokat van kézben függőlegesen. ne aggódj ahogy fejlődik úgy változik a helyzet
2009. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!