Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? 4hetes múlt a...

Mit tegyek? 4hetes múlt a babám és nagyon nehezen alszik el. Már nincs tejem tápszerezem. Első kelésnél megeszi a 70gr-ot utána a következő etetésig fent van sír, űvölt, nyugtalan majd eszik 40gr-ot és elalszik nem lehet felkelteni. -lehetetlen!

Figyelt kérdés
Ja és egy nap egyszer van kakija valamikor csak kétnaponta. Mi a tanácsotok mit tegyek?
2011. jan. 31. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

70 gramm az nagyon kevés egy 1 hónapos babának. Próbáltál már többet adni neki? A 40 gramm közben valószínúleg már totál fáradt és azért alszik be.

Kaki az jól van így.

2011. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés a 70g. Azért sír mert még nem lakott jól. Ha tele a pocak akkor elalszik. Próbálj meg többet adni neki.
2011. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem engeded, hogy annyit egyen az üvegből, amennyit szeretne?
2011. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért csak 70gr-ot adtam neki mert azt mondta a védőnő de ma már 100at is evett.Azt elaludt rá 5percre fent volt és sír!Egész nap max 3-4órát alszik. Böfögött,tisztába raktam ja és nem fáj a hasa sem.De viszont nagyon folyik a nyála!
2011. jan. 31. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
ha akarsz egy jótanácsot: a babádra "hallgass" ne a védőnőre... 1 hónaposan már 120 is mehet neki nyugodtan.
2011. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Már többet eszünk.:-)
2011. febr. 1. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!