Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogzáson kívül, egyébként...

Fogzáson kívül, egyébként sírós, nehezen el alvós 3 hónapos babának adható chamomilla ch15? Ha igen ki hogyan adja és történt e változás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj neki semmit, próbáld megnyugtatni.....
2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bàrki bàrmit mond èn adom neki. Most 4 hònapos ès miòta megszületett alig alszik... Màr nagyon ki voltam, ha el is aludt fêl òràra max, èjjel 2-3 òràra. Naponta 2-szer kap, 10ml vízben 5 szem bogyò feloldva. 2 hete csinàljuk, sokat javult, nekünk bevált ùgy tünik.
2011. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is vettem,megpróbálom. Remélem segít neki, sajnos nehezen alszik el, hasfájós is ezért nagyon nyugtalan sokszor, hiába csinálok bármit. Persze már mindent kipróbáltam.
2011. jún. 17. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy próbáltál neki segíteni a "gyógyszeren" kívül?
2011. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért érdekel? Elég hosszú, ha csak viccből nincs időm leírni.
2011. jún. 17. 10:19
 6/8 A kérdező kommentje:
vagy segíteni szeretnél? nem hülye válaszokkal jönni
2011. jún. 17. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, én külföldön élek, már a világon minden csodaszert kipróbáltam, már feladtam, hogy sose lesz jó nekem a babázás. Aztán rábeszélt a doki homeós cseppekre, ez az egy, amitől úgy látom, javult a helyzet. Ebben chamomilla d6, cina maritima d6, colocynthis d6 van.

Jobbulást a babónak és kitartást neked.

3 és fél hós kisfiú anyukája

2011. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vajon nálunk is lehet ilyet kapni? Nálatok mi volt?
2011. jún. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!