Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem fejem ki a maradék...

Ha nem fejem ki a maradék tejcsit akkor elapad a tejem?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset hagy benne.
2011. jan. 10. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Inkább begyullad
2011. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elapadni,de begyulladni sem.Ha kevés marad benne az jó.Szoptass igényszerint és beáll magától a tej mennyisége.
2011. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem fejtem le sosem. Két mellből szoptatok, jól kiszívja mindkettőt. Sose gyulladt be, és így pont annyi lett amennyi a babámnak kell. Persze eleinte rengeteg tejem volt, reggelre mindig úgy ébredtem, hogy "úszott minden a tejben". Akkor néha fejtem belőle kicsit, mert nagyon feszült. De mikor már beállt, akkor sosem.

2011. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. egy hónapos koráig fejtem.De amikor rájöttem, hogy eszik ő annyit, hogy legyen utánpótlás, megnyugodtam.Ma már csak egy-két cseppet fejek le, hogy be tudjam adni neki a D vitamint.2 óránként eszik, de éjjel már nem.4 hónapos lesz, és van elég tejem, jól hízik.Semmi mást nem kapott még a tejen kívül, se teát, se vizet.Soha nem volt begyulladva a mellem, és bőven van elég.Ettől nem fog elapadni.Ha fejsz, több termelődik.De ha van elég, akkor felesleges.
2011. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!