Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után ha rögtön elkezdek...

Szülés után ha rögtön elkezdek sokat inni, tejserkentő teákat, illetve more milket szedni, vagy gabonabogyókat, bebiztosíthatom ezzel az ideális tejmennyiséget?

Figyelt kérdés
Vagy semmi ilyesmire nincs szükség...csak mert elsőre nem ment a szoptatás, és most biztosra akarok menni.
2010. jan. 7. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen veled a babád és szoptasd sűrűn. Nála nincs jobb tejserkentő. Az se baj, ha nem magától ébred, hanem te ébreszted szopizni! Ezen kívül higgy magadban, hogy menni fog és a kétségeket próbáld kizárni.
2010. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag az sem jó, ha túl sokat iszol a teákból. Ráadásul én azt hallottam, hogy a homeós bogyókkal egyidőben nem is lehet a tejserkentő teát inni, mert ütik egymást. De ezt nem tapasztalatból mondom, én is csak hallottam! Én csak teát ittam az első hónapokban, azt is csak naponta két-három bögrével.
2010. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor nyúlj ezekhez a dolgokhoz, ha nincs tejed, vagy kevés.Amikor megszületik a baba, akkor ideális esetben a szervezeted több tejet termel, mint amire szüksége van a babának, de idővel beáll a kereslet-kínálat egyensúlya.Többszöri mellre tétellel is lehet növelni a mennyiséget.Viszont én alkoholmentes sört iszok a szülés óta minden nap, és nem merem abbahagyni.Három napig nem tudtam szoptatni, mert nem tudta bekapni a babám, de éjjel-nappal próbálkoztam, fejtem ezerrel, és sikerült.Addig pohárból kapott tápszert, illetve amit sikerült lefejnem, megitattam vele pohárból.
2010. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!