Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A görögszénamag teát elkezdhet...

A görögszénamag teát elkezdhetem már a terhesség végén inni vagy csak szülés után? és lehet kombinálni hogy egyszer ezt iszom máskor meg pl lactoherb teát? Tényleg mellnövesztő hatásu a görögszénamag?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ne kezdj semmit terhesen. a szervezeted készül rá alapból. fontos, hogy a szülés utáni első órában mellre tedd a picit. és könyörgöm: NE SZEDD BE AZ ERGAM CSEPPET!!! Én sajnos beszedtem, nőgyogyi írta. csak szülés után 4 hétre állt be rendesen a tejem, mert az Ergam a szoptatás ellen van, tejtermelés ellen hat! Ezt később egy másik nőgyógyász mondta! Sajnos az első heteket így nagyon megszenvedtük! De kitartó voltam és gyakran mellreraktam a picit és így nem kellett tápszerhez nyúlnunk!

Nagyon durva hogy a gyógyszeripar és a tápszergyártók is hogy össze vannak fonódva: szedd az ergamot, nem lesz elég a tejed ergo tápszerhez nyúlsz és szépen lassan el is apad a tejed, és ki jár jól? a tápszergyártó, őt gazdagítod! Undorító!

Görögszénát nekem nem bírta a gyomrom, valami doppingszer-szerű van benne, nem hiszem, hogy jó a szervezetnek. A legjobb tejserkentő maga a baba! a tej ugyanis a kereslet-kínálat elvén működik, csak nem kell ráparázni, meg rágörcsölni, hidd el lesz annyi amennyi a babádnak kell, olyan összetételben, ami épp akkor aktuális és jó, fejni sem kell. Tapasztalat!

2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég lesz szerintem is csak akkor inni a gszmteát, ha hazajttél a kórházból.

A mellretétel szerintem is legjobb tejserkentő :)

Szerintem nyugotan lehet felváltva inni a laktoherbbel.

2010. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A görögszéna mag teát, kapszulát TILOS terhesség alatt fogyasztani ugyanis méh összehúzó hatása van!!
2011. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!