Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi tej lehet egy mellben?

Mennyi tej lehet egy mellben?

Figyelt kérdés
Érdekes kérdés, de a babám eddig csak az egyik mellemből tudott szopizni. Ma lefejtem a másikból 100 ml-t. Lehet még benne? Sokkal lazább lett a mellem és a kemény csomók is eltüntek.
2009. febr. 1. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hát könnyen meg tudod mérni, fejd ki egy cumisüvegbe, addig fejd, masszírozd körkörös mozdulatokkal és megint fejd, ameddig még nem cseppekben, hanem folyamatosan jön belőle. És annyi van benne. (Például az én kéthónapos kislányom nem fejlődött rendesen, megnéztem ezzel a módszerrel, hogy mennyi a tejem, kiderült, hogy 80-100 ml. Meglett a baj forrása, iszom a laktoherbet.)
2009. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejéssel soha nem jön ki az összes tej a mellből! A babák sokkal hatékonyabban tudják szívni, mint akármilyen extra mellszívó. Emellett az szoptatásnak sok anyukánál tejelválasztást serkentő hatása is van, v.is szoptatás közben folyamatosan termelődik a tejcsi és ehhez a baba szopómozgása kell. Így nagyon nehéz, v inkább lehetetlen a kérdésre válaszolni. Sok-sok tejcsit!
2009. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem foglalkoztam fejéssel.Mindig csak egy ciciből adtam neki egyszerre.Reggel az egyikből eszik 250ml,ebédre a másikból 240ml-t-stb.....Soha nem volt gondom. 6hónapos a kisfiam
2009. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!