Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napja a babucim nem...

Pár napja a babucim nem nagyon akarja a jobb mellem elfogadni, illetve azt veszem észre, hogy a bal mellem jobban 'tetszik' neki. Hogyan szoktassam vissza, hogy ugyanúgy elfogadja a jobb mellem ismét?

Figyelt kérdés
10 hetes.
2009. febr. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna ez előfordul nekem csak balból szopizott, jobból meg fejtem szorgalmasan...
2009. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor nem fogadja el, ha sok benne a tejci,mert a bal mellemben valahogy erősebb a tejleadó reflex, ezért jobban spriccel, s az elején nem bírja nyelni. Ha ezt tapasztalod, kis előfejés kell az érintett mellen, s máris minden okés lesz!
2009. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Lehet, hogy a jobból könnyebben jön a tejcsi és a kis rafináltnak nem akaródzik dolgozni a kajáért. Próbáld meg becsapni picit! Én úgy csináltam, hogy egy ideig hónaljtartásban szoptattam abból, amelyik nem tetszett neki. Ártani nem árt, egy próbát megér... Sok sikert!
2009. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el vagyok keseredve mert eddig nem volt semmi probléma. Szeretném megkérdezni, hogy a hónaalj tartás az mit jelent, illetve hogy van, lehet hogy most hülyének néztek de nem tudom..
2009. febr. 3. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] Itt megnézheted. Egyszerűbb, mintha leírnám. Miért nézne valaki akárminek? senki sem születik úgy, hogy mindent tud! (bár néhányan azt hiszik:)) Nekem se ment minden elsőre, de a 4. babánál már könnyen megy;)
2009. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. febr. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!