Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a kicsi mellbimbója...

Akinek a kicsi mellbimbója miatt kellett bimbóvédőt használnia, később tudott nélküle is szoptatni?

Figyelt kérdés
Első babám nem tudott szopni,mert nem tudta bekapni a mellbimbómat,ezért muszáj volt bimbóvédőt használni. Többször próbáltam nélküle is etetni a kicsit de nem sikerült!Esetleg volt olyan akinek az egyik babájánál kellett a bimbóvédő a másiknál viszont nem?
2011. jan. 21. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babával végig védővel szoptattam, de most a 2. babánál 3 hónaposan sikerült róla leszokni. Szoptatási tanácsadó segített online.
2011. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,nekem is ment,mert nem csak a bimbót kapja be,hanem körülötte is!Nekem is kicsi a bimbi :) ,de később mikor megtanultam a technikát,már el lehetett hagyni a védőt!!Remélem segítettem!!
2011. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hónapos volt, mikor elhagytuk a védőt. Egyszer, mikor már szopizott egy ideje, levettem a védőt. Már jól ki volt szívva a mellbimbó, így nagyon könnyen bekapta. Aztán megtanulta anélkül is a technikát. :D
2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerülni fog a második babánál elhagyni a bimbóvédőt!
2011. jan. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!