Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csak oránként elég neki...

Miért csak oránként elég neki a tejem? Ha hamarabb eszik potolnom kell tápszerrel. Minden evés után fejem.6hetes baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 17:38
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi,4óránként.
2009. febr. 3. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy direkt csak négy óránkén szoptatsz vagy a baba általában így igényli. Csak mert ha háromóránként etetnéd, vagy még gyakrabban, akkor növekedne a tejmennyiség.

Véleményem szerint a jelenlegi helyzet sem baj, mert írod, hogy fejsz. A lefejt tejet pedig gondolom megkapja.

Elképzelhető, hogy ő csak a négy óra alatt felgyűlt tejmennyiséggel lakik jól és kész.

Kapja meg a lefejt tejet és ha kell a pótlást. Te csak bízz magadban és szoptass tovább!

2009. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy ideig kevesebb lesz, mikor gyakrabban eszik, de egy pár nap után beáll, hogy akkor is termelődjön. Két mellből szopizik? Nyugodtan minden alakalommal mindkét mellből lehet. Sőt én vagy hogy 4X is váltok mellet!

2009. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen 2 mellböl szopizik.ha nem elég neki még tápszert szokott kapni.150ml eszik.nem sok ?
2009. febr. 4. 17:18
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és hiába adok gyakrabban ,addig ordit mig ki nem egészitem tápszerrel.ha 4 ora mulva eszik akkor nem kér tápszert.
2009. febr. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!