Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már lassan 7,5 hónapja szoptat...

Már lassan 7,5 hónapja szoptatok nagyon nagyon elkezdett fájni az amikor szív a fiam, mint a legelején, mitől?

Figyelt kérdés
Teljesen olyan mint a szoptatás legelején. Nem lehete hogy megy elfele. Mást nem észlelek, idáig elég a tej. Majdnem hogy csak szoptatok. Igazából nappal 3 óránként, ha kap más kajcsit mondjuk gyümit vagy főzeléket, akkor azt sem szopi helyett adom. Éjjel meg csak egyszer vagy max kétszer eszik.Van vmi ötletetek? Nincs begyulladva, abban már volt részem... ez most ugyanaz.... De miért??? Még szeretnék szoptatni.
2009. febr. 4. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt olvastam, persze nem biztos hogy nálad ez áll fenn, hogy pl. egy új terhesség kezdetén is fájhat hormonális hatásokra újra a mell. Ez nálad kizárt teljesen?

Nekem az fáj, amikor a tej beindul, nagyon feszítő érzés, még most is, mindkét melleben egyszerre.Pedig már 7 hónapos a babóm.

2009. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!