Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen gondmentes terhességn...

Teljesen gondmentes terhességnél, mennyire szokás a kismamát befektetni a kórházba, hogy ott induljon meg a szülés?

Figyelt kérdés

SZTK ba járok terhesgondozásra, 36 hetesek vagyunk, és kérdezte a doki hogy mikor fekszem be a kórházba? Mondom miért kéne? Hát mert ez a szokás...!

De szerintem ez nem szokás. Sokat járok ide, nem nagyon olvastam hogy bárkit is befektettek volna ha egészséges a terhesség!


2010. szept. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Befektetnek,találnak ki neked gondot,az OEP meg fizet a kórháznak utánad.
2010. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem laksz másik városban, vagy tényleg nincs semmi probléma, én sem értem, miért kérdezte. Nálunk (Pécsett) nem szokás.
2010. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kórháztól 40 km re lakunk. De csak a doki kérdezte, a szülésznő (mert azt fogadtunk nem dokit) meg azt mondta 5 percesekkel menjek. Nem értem miért kéne befeküdnöm...??
2010. szept. 15. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről :O
2010. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12napot hordtam túl kiírt után, egyszer sem merült fel h befeküdjek.... indításra mentem, ennyi. De ez szerintem kórházi protokoll függő. (nem tudom számít-e, de nekem volt fogadott dokim az első perctől kezdve)
2010. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ikerterhességgel 100 km-ről se fektettek be, nem szokás. Max. le akar nyúlni a doki vagy téged (ő milyen gondos) vagy az OEP-et. Egyik se jó...
2010. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sem akart befektetni a dokim, pedig én korababa gyanús voltam a 30.héttől. Amikor gond volt elláttak, hazamentem, mikor panaszmentes voltam, és otthon pihentem... A gondozó orvosomnak eszébe sem jutott visszatoloncolni az osztályra... Nemhogy befektetni??? Mikortól? 38.hétre szültem érett újszülöttet... mentem folyó vízzel, ennyi.
2010. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!