Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha idő elött akar a dokim...

Ha idő elött akar a dokim befektetni a kórházba, hogy mondjam neki hogy nem akarok?

Figyelt kérdés
nem is tudnám megoldani, egy utcára lakom a korháztol és én is ápolónö vagyok..
2010. máj. 15. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát mondjuk kinyitod a szád és akkor úgy jön belőle a hang... Most komolyan felnőtt ember ennyit nem tud megoldani? Félsz hogy leszúr, vagy mi? Tök mindegy hogy mondid, a lényeg ugyanaz csak kulturáltan.
2010. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar befektetni?
2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem mondta , csak azt hogy lehet elöbb fogok szülni. most 30 hetes vagyok, a 26 hetesen 3110 volt a méhszájam, most lehet hogy ha tovább nyilott, akkor mondja hogy feküdjek be. csak gondoltam, hogy mondom meg neki akkor hogy nem akarok. fekszem itthon is egész nap.
2010. máj. 15. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet a dokival rendesen ebszélni, akkor mond meg neki hogy nem szeretnél. Hiszen ha tényleg ott laksz akkor igen csak hamar beérnél. De lehet hogy a doki inkább nyugodtabb lenne ha szem előtt lennél, nehogy baj legyen.
2010. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajna ez nem mindig rólad szól, biztosan nem véletlenül akar befektetni, és kérlek, tartsd szem előtt a babád érdekét, lehet jobb, ha szem előtt vagy, hogy azonnal intézkedhessenek, ha kellene! Ne bíráld felül a dokid döntését, és ne akaratoskodj szerintem, mert ha Te is eü-s vagy, akkor tudhatod, hogy nem szeretik a nyafogásokat! :-) A munkáját végzi, Neked és a babádnak a legjobbat akarja!

Ha esetleg van nagyobb gyerkőc, elhiszem, hogy gáz, de sajna vannak kiszámíthatatlan helyzetek!

Kibírod, meglesz a babád, és minden rendben lesz!

Kitartást! :-) Jó egészséget!

2010. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A babát nézd ne magadat szerintem most mindegy hogy te mit akarsz.
2010. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és c2222 a méhszájam,mégsem fektetett be.pihenj sokat és ha azt mondja a dokid befekvés akkor az úgy is legyen.Gondolom nem szeretnél 1-2 hónapot a koraszülött osztályon tölteni?
2010. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem.. semmi képpen nem. nagyon szeretném ha még 5 hétig legalább bent maradna:) majd szerdán kiderü hogy tovább nyilott e a méhszájam, megirom majd köszi nektek
2010. máj. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!