Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fogamzá...

Szoptatás alatt milyen fogamzásgátlást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
gyógyszert abba kellett hagynom. 2 hetente megjött.gumi óvszert nem szeretnénk használni!
2009. febr. 5. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hüvely tabletta?patentex oval....de olvasd el a tájékoztatót,vagy kérdezd meg a nődokid
2009. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nődokim annyit mondott, oldjuk meg másképp a fogamzás gátlást!
2009. febr. 5. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

De jó fej a dokid!

Én spirált rakattam fel, mert gyógyszert nem szerettem volna szedni, az óvszerre meg allergiás vagyok.

2009. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak akkor rakta fel a doki a spirált, amikor már nem szoptattam.
2009. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos volt valami más oka is, hogy így döntött a dokid. Nekem Goldlily-m van, aminek benne van a betegtájékoztatójában, hogy akár az abortusz/szülés után 10-15 perccel is fel lehet helyezni, illetve "semmi sem szól az ellen, hogy a páciens IUD-t (méhen belüli fogamzásgátló eszközök gyűjtőneve) használjon".
2009. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen abban a helyzetben vagyok, mint Te, csak én gyógyszert nem szeretnék szedni. Azt hiszem a spirál lesz, csak arról is hallani annyi negatív dolgot (teherbe eshetnek amellett is, káros az évekig való használata:()

2009. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a 6 hetes kontrollon ajánlott egy olyan injekciót, amit negyed évente kell beadni. Kérdezz utána,mert pontosabbat nem tudok.
2009. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!