Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fogamzásgátlást használ...

Milyen fogamzásgátlást használtok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. Egyrészt elég ritkán tudunk összetalálkozni, másrészt számomra nem meggyőzőek a szoptatás alatt szedhető gyógyszerek (nem nyújtanak kielégítő védelmet, illetve valamennyire csak érinti a babát is a hormonkezelés). A dokim ajánlotta az azáleát, ami olcsóbb, mint a cerazette, majd lehet, hogy szedem, ha csak este szopik a baba és ha először megjött, utána.
2009. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a no sex vált be. :( A férjem el nem tudta képzelni, hogy egy szoptató anyukával szeretkezzen.. Mondjuk nem volt belőle gond, mert én se kívántam addig. (de tudom, mi őrült kivételek vagyunk). Amúgy óvszert javasolnék.
2009. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azália
2009. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cerazette
2009. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%
Szoptatás alatt nem szexelni???Ilyet???Miért,talán elkap apa valamit?Vagy totem állat a szoptatós nő?Akkor az én állam addig igen felkophatott volna..Na de nem vagyunk egyformák.Nekem 3hónapos volt a gyerek/addig intenzíven szopott,tehát a terhesség esélye majdnem nulla.Aztán jött a Mirennia nevű hormon hurok,ami helyileg hat,nem kerül be se a vérbe,se a tejbe,a gyerek ebből semmit nem vett észre.Azóta is fennt van/ennek 4éve/,és még 4évig jó is lesz.Egyedüli hátránya hogy nem túl olcsó,48ezer ft plusz a felrakása.A TB nem támogatja.Semmit nem szokott ami jó,de ez már politika.Remélem tudtam segíteni..
2009. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!