Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy csak az...

Lehetséges, hogy csak az egyik mellem kezd elapadni? Két napja, alig termelődik 50-60 milicske benne, puha és lassan telítődik a másikhoz képest. Emiatt két ciciből kell etetnem, hogy meglegyen a szükséges minimum 120 mili. A babám negyedik hetes.

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél többet rakd arra a cicidre is, akár etetések között is, amelyikről szó van! Nekem is volt iylen, sőt, időnként váltakozott. Akkor többet raktam rá, és idővel meg is lódult a tejtermelés :)
2009. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, az első válaszoló jól írja. Valószínűleg a jól termelő cicidet többen ingerelte a baba. Nekem is volt ilyen.
2009. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy idő után már nem feszes, normális hogy puha.

Mekkora a babád? Az enyém 12 hetes, 4800 gr, de nagyon ritkán eszik 120-at, inkább 90-100, napi 6-7*.

2009. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!