Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit szopizik/szopizott...

Mennyit szopizik/szopizott ujszulott babatok? (kb hany gramm vagy mili? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani, hogy ahány napos annyiszor tíz milit kell szopiznia. egy napos tíz milli, két napos húsz, stb stb. persze az én kislányom nem teljesítette ezt, míg a mellettem fekvő anyukának három naposan százat evett a gyerek.
2011. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte 30 milit szopizott, 3 hetes koráig nem ment 60 fölé, akkor kért először 70-et.
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházban 40 körül, itthon már 60-80 között. De ez tényleg nagyon változó. Az én babám sárga volt, sokszor elaludt szopizás közben. (de ez más téma...)
2011. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban max 10-20-at, mert nem is volt még tejem normálisan. Aztán itthon 30-40-50-eket evett. De ne mérd mindig, mert be fogsz golyózni, én is ideges lettem, mikor egyszer már 70eket evett és aztán megint napokig csak 30at. És akkor már 2 hetes volt. De szépen gyarapszik, legyen elég pisis pelus és akkor nincs gond. A babád tudja, mennyi kell neki, rám is rám hozták a frászt a dokik, hogy az első napokban 90et kell ennie, mert majdnem 4 kg-val született. Elmondanám, hogy 2 hónapos a babám és most eszik 160-akat.
2011. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2011. jan. 31. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!