Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejgyűjtő állomást keresné...

Anyatejgyűjtő állomást keresnék Tatabányán vagy a megyében (Komárom Esztergom megye)?

Figyelt kérdés

felkel iratni receptre az anyatejet? vagy hogy működik?

Jó lenne ha tudnátok nekem írni elérhetőséget, vagy ennek a menetét!


2009. febr. 7. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolni szeretnél? ha igen, sajnos igen kevés az esély rá, mert a beérkezett tejet először a kórházak kapják meg. És mivel igen kevesen adnak be tejet, nem szokott maradni, vagy csak ritkán a jónépnek. De gy próbát természetesen megér, kérdezd meg a védőnődet, nálatok hogyan működik, amúgy elvileg a gyerekorvos tudja felírni. Ha biztosra szeretnél menni, akkor a nem hivatalos változatot tudom ajánlani, és is ezt csináltam. A védőnődet kérdezd meg, van-e olyan kismamája, akinek van felesleges teje, és vedd fel vele a kapcsolatot. Tőlem a fél év alatt 5 baba kapott így tejet, volt akitől nem kértem pénzt, volt akitől meg igen, 1500 volt litere. Az anyatejgyűjtő 1800 ért veszi be, kiadni nem tudom, gondolom jócskán tesz rá :( Olyan jó olvasni, hogy van még aki minden követ megmozgat, ahelyett, hogy a tápszert választaná. Ezzel nem kihívni akarom magam ellen az itt lévő tápszer-párti anyukákat, csak jó, hogy a még felmerülő lehetőségeket is végiggondoltad, hisz valóban a legjobba babádnak az anyatej.
2009. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen vásárolni szeretném, de mivel sem a gyerekorvos, sem a védőnőnk nem ajánlotta fel ezt a lehetőséget, inkább tápot írt fel de már gyülölöm, mert nincs széklete a babámnak tőlle és szenvedünk csak, nekem sajnos tejem már nincsen, pedig 1hós a babám.hát szomorú vagyok hogy nem sok esély van a tejcsire
2009. febr. 7. 08:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2009. febr. 7. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Automatikusan persze hogy nem ajánlják fel, az ilyenért SAJNOS küzdeni kell. Hátha sikerrel jársz, erőltesd nagyon, bár sajnos már egy csomó kelletlen és egyéb védőnő van... Az utóbbi út sztem járható, esetleg ha mégsem, akkor a helyi kismamaklubban érdeklődhetsz, ez itt nálunk szokás. (BP)
2009. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!