Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében keresek megbízható, nem csak a pénzre utazó szülész-nőgyógyászt, van valakinek jó tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én Dr.Pazár Dánielnél szültem. Nagyon meg voltam elégedve vele. Mondjuk ő megmondta, mennyit szokott kapni- szóval nem azt, hogy mennyit kér, csak hogy mennyit szokott kapni.

De pl. a Molnár főorvos fia (nem tudom a keresztnevét) is nagyon lelkiismeretes. Ő volt az ügyeletes, amikor szültem, és tök csalódott volt, amikor mondtam neki, hogy nem nála szülök, mert jön a saját dokim.

2011. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is keresem és a kutatások alatt a következőkre jutottam:

Esztergom Jeney Krisztina Szülésnél annyit adsz amennyit gondolsz nem mond árat.Sztkba voltam nála egyszer.De inkább magán utón szeretek járni.Így nem őt választom!

Esztergom Máté Imre,nagyon dicsérik.Barátnőm hozzá jár,de azt mondja elég kocka.Fiatal de minden szabályt betart.Pestre vagy 3 szor fel küld genetikára ami többször 30.000Ft szülésért.1szer el kell magánba menni hozzá Dorogra de utána be hív a kórházba,ne kelljen fizetned.Szülésnél pedig annyit adsz amennyire meg vagy elégedve,ő sem mond árat!

Engem nem vesz át mert decemberben nem lesz pár hónapot.

És ha hozzá is mennél akkor még a leg elején,mert utána szintén nem vesz át.

Komárom-Szőny én itt szültem első lányomat Dr.Ördög Istvánnál.A fogadott dokim épp nem ért rá így őt riasztották hozzám,nem volt ügyeletes.A pénzt a szülésznő és közte osztottam el! 30 jutott a dokinak először nem akarta elfogadni,de meggyőztem.Ha hozzá jártam volna nem tudom mennyit kért volna alkalmanként.De ahogy olvastam róla nem tűnik pénz éhesnek.

És akkor Tatabánya hát ott is egy dokit ajánlottak Málik Zoltánt.Több kismama is akik bent feküdtek 3 hetet 1 hónapot ők azt mondták hogy ő a legszimpibb doki bent,mindig ment kérdezett és mosolygott.És nem ő volt a dokijuk.De ugyan úgy viselkedett velük mint azokkal akik megfogadták.Hát ha nem marad más megyek hozzá,de mi van ha szülők és ő sem ér rá közben.ááá miért jut egy kórházra 1 jó doki?És szerintem az is fontos kérdés hogy kit kerüljünk:Jánoska Éva,Pödör,fő orvos úr,nekem Pazár Dániel sem volt szimpi,ő csinálta nekem a H.UH-t mivel vérezgettem és fájt a hasam meg kérdeztem hogy minden rendben van-e.erre ő azt mondta hogy egy 8 mm valamirőn nem sokat tud mondani,pedig én csak arra lettem volna kivánc

2011. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

folyt:arra lettem volna kíváncsi hogy jó helyen van-e és mi okozhatja a vérzést?De nem kaptam választ!:-(((

a 12.hetest remélem nem ő csinálja!

Hát ennyi orvost tudtam össze szedni hirtelen.

Remélem tudtam segíteni..

2011. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én dr. Ördög Istvánhoz jártam sztks terhesgondozásra, és felfogadtam a szüléshez is.

Minden rendben ment, és 30ezer volt a tarifa 2 éve. Ő nagyon jó orvos, és nem a pénzre hajt. Komárom-Szőnyben megtalálod.

2011. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még van időm, de nagyon tanácstalan vagyok, annyi rosszat hallani, nálunk meg első baba, és nagy az izgalom :-$
2011. ápr. 14. 12:13
 6/13 rush85 válasza:

Sziasztok,


A második hozzászólótól szeretném kérdezni, hogy esetleg tudja miért nem lesz pár hónapot decemberben Esztergomban a Máté dr? Én is hozzá járok de eddig nekem nem mondta. Kíváncsi lennék mikor akar szólni, vagy mit jelent az hogy pár hónap? Segítséged előre is köszönöm.

2011. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem sajnos pontosan nem tudom!Lehet hogy síjel,vagy ki tudja.

Decemberben szülőket most nem vállal.akkora vagy esetleg kíírva?

legalábbis engem nem vállal,de nem is baj már megvan az orvosom és inkább szülök pesten mint itt.

2011. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem és 100% hogy decemberben januárban nem lehet nála szülni,ebben az időben egyáltalán nem lesz!Aki hozzá jár a Mátéhoz az kérdezzen rá,nehogy meglepetés érje!
2011. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rush85 válasza:
Ezt tőle kérdezted meg? Akkor 2 hónapig nem lesz? De utána igen?
2011. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem nem tőle hanem a barátnőmtől aki épp tegnap volt nála,és megfogadta.Szóval akik még nem fogadták meg azok nem tudhatnak róla,vagyis nem mondja csak a saját kismamáinak.
2011. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!