Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért eszik most sokszor...

Miért eszik most sokszor keveset? 5hetes babám eddig mindig szépen szopizott, kb 2-3 óránként, és elég sokáig. Hízott is rendesen.

Figyelt kérdés
Mert 2 hét alatt 3550 g ról 4350 g hízott.Most viszont láthatóan keveset eszik.Óránként kéri a cicit,és nem eszik csak pár percet.aztán vagy elalszik, vagy elégedetten mosolyog,de 1 óra múlva már sír,de megint csak pár percig szopizik.ezt csinálja kb 2 napja.Ha megnyomom a cicim, hogy hátha nem jön már belőle,hát spriccel a tej.akkor meg mi lehet a baja?Ha megkínálom a másik ciciből abből is csak egyet szív aztán kilöki.Lehet, hogy nem izlik neki az anyatej?Tanácstalan vagyok.semmi olyat nem eszek,iszok amitól esetleg változna a tej ize.Nem teáztatom a babát.Beteg lehet,mert a hasa az eléggé fáj.
2009. febr. 7. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet növekedési ugrása van, és inkább keveset eszik de többször. Ha evés után nem sir, alszik szépen, akkor ne aggódj. Az árt a tejtrmelésnek. Ha óránkét eszik had egyen, biztosan pár nap, és visszatér majd a több órás evésre. Az én kislányom 6 hetes koráig állandóan a cicin lógott, aztán áttért a két ciciből evésre, elég volt, mire beállt.

Hasfájásra próbáld ki az Infacolt, vagy espumisan cseppet, aloe vera activatort.

biztosan izlik neki az anyatej ha mosolyog, vagy elalszik. Ha nem lenne neki elég, ordítana. Ne parázz, etesd ahogy igényli, és meglátod beáll. Még csak 5 hetes. Türelem.

2009. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy.sirni csak egy óra múlva sír,amikor éhes.azt hittem elfárad azért alszik olyan békésen.megnyugtattál,köszi.
2009. febr. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!