Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell számolni a három...

Hogyan kell számolni a három óránkénti etetésnél az időt? Kezdetétől vagy a végétől, vagy másként?

Figyelt kérdés
Én eddig a végétől számoltam a három órát, amikor újra cicire tettem. Mert szerintem így működik a teória, miszerint kell 2,5 ill.3 óra a gyomrocskájuk kiürüléséhez. Ha a kezdetétől számolnám, akkor az már nem 3 óra lenne.
2009. febr. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ne számolgasd, figyeld a babát, ha éhes, etesd meg.
2009. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Az elejétől kell számolni, a kórházban is úgy van szoptatási idő, hogy 6,9, 12, stb. Tehát mindig az elejétől számold!
2009. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Ahogyan az előttem szóló is írta, mindig a szoptatás kezdetétől a következő szoptatás kezdetéig kell számolni a három órát. DE!!! Az igény szerinti szoptatással segítesz a babádnak abban, hogy kialakítsa saját életritmusát, napirendjét, étkezési szokásait és nem erőltetsz rá olyasvalamit, ami természetellenes. Te sem időre eszel, hanem mikor megéhezel akkor eszel valamit.

Zita

2009. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!