Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan számoljuk az etetés...

Hogyan számoljuk az etetés közötti időket? A szoptatás kezdetétől vagy a végétől nézzem az eltelt időt?

Figyelt kérdés
Én mondjuk a végétől számoltam eddig.
2011. jún. 20. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a kezdetétől szoktam számolni,és általában mindig úgy is kelt 3 óránként.
2011. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:

Mindegy, ahogy neked jobb.

De ugye nem azért, hogy kivárd a min. x órát..?

2011. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy az etetés kezdetétől kell számolni a 3 órát!
2011. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni,hogy milyen időközönként éhes. A szoptatás ideje változó. Valamikor 15 perc, de van hogy 3/4 óra. Ráadásul holnap oltás, és nem akarom teli gyomorral vinni.
2011. jún. 20. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
mindig a két szoptatás elejét nézzük. ha azt akarod, hogy ne legyen teljesen tele a gyomra, akkor 2 órával az időpont előtt megeteted (vagyis akkor kezded el) az jó, mert akkor pont a következő etetésre haza is tudtok érni.
2011. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Kedves Utolsó! Így csináltam és már túl is vagyunk az oltáson, meg az ebéden is. :)

2011. jún. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!