Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki lefejve adta, adja a...

Aki lefejve adta, adja a babájának a tejet, az mennyi ideig tudta fenttartani a tejtermelést?

Figyelt kérdés
Betegség miatt pótolnom kellett tápszerrel. Most pedig nem hajlandó szopizni a babám. Van neki elég mennyiség tejből, de csak cumisüvegből issza meg, különben üvölt. Már akkor üvölt, mikor a szájába akarom tenni a cict. Szeretnék neki minnél tovább anyatejet adni, még csak két hónapos.
2009. febr. 9. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk lenőtt nyelv okozott problémát.

nyolc és fél hónapig tudtam úgy fenn tartani, hogy mellette mást nem kapott, csak anyatejet

2009. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez nagyon bíztató.
2009. febr. 9. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
4 hónapig tudtam fejni. SOK SIKERT.
2009. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom h bérelj kórházi Medela Lactina Electric Plus készüléket, mert az ugyanolyan ütemben szív és ereszt el, mint a babák, ezzel gyakorlatilag tökéletesen imitálható a szopizás és sokáig fenntartható. Gyors és hatékony. Én már 5 hónapja használom, az én babám is üvegből kapja a tejcsit, és nem csökkent a mennyiség, sőt!
2009. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ne add fel a szoptatás próbálgatását, mert lehet h visszatér még a babád a cicihez. Az én kislányom mostanában éjszakánként félálomban már hajlandó szopizni. Anyamellet utánzó Mam cumit használunk egyébként az üvegre, állítólag az kevésbé zavarja össze. Sok sikert!
2009. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan 4 hós a babám, és még mindig van tejem, szerencsére.
2009. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már bimbóvédővel, vagy úgy, hogy elkezdesz fejni és mikor már jön rendesen (beindul a tejadó reflex), akkor teszed a szájába? Nálunk ez az utóbbi jött be.
2009. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapig tudtam így tejet adni. Akkor is volt még valamennyi, de a tejleadó reflexem megszűnt, és így már nem bírtam fejni, nagyon fájt.
2009. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!