Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros szülés után 5hónappa...

Császáros szülés után 5hónappal lehet már elkezdeni újra hasizmozni? Nem fogja befolyásolni a szoptatást, tejtermelést ha elkezdek edzeni?

Figyelt kérdés

Szoktam szobabicajozni is,pár naponta,mikor időm engedi.Mostmár a hasizomgyakorlatokat szeretném elkezdeni,régen napi 400 körül csináltam.

Köszi a válaszokat.


2011. aug. 4. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogja befolyásolni.


Viszont hasznosabb tevékenységeket is végezhetsz helyette...

2011. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csinálhatod. A kisfiam 3 hónapos és én is rendszeresen tornázom, mondjuk én inkább popsi - csípő gyakorlatokat végzek. Én is császárral szültem és szoptatom a kicsit.

Az előző válaszolót nem tejesen értem. Mi az, hogy hasznosabb dolgokat is végezhetnél... az, hogy formában akarja tartani a testét nem hasznos? Hanyagolja inkább el magát? Nekem ez a válasz mintha kicsit szemrehányó lett volna.

2011. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem az első válaszolót... Biztosan arra gondol, hogy kiporszívózni hasznosabb és aki odafigyel magára, az hiú és önző, ergo rossz anya lehet. Gratulálok.


Nyugodtan csináld a hasizomgyakorlatokat, kezdd sima hasprésekkel, és szigorúan csak annyit, amennyi nem fáj. Másnap lehet többet. Pár hét múlva jöhet a lábemelés, hogy az alsó részeket is megdolgoztasd, azok a legproblémásabbak szülés után.


Én is császárral szültem és a 6 hét után elkezdtem rendszeresen sportolni. Nem befolyásolta a tejtermelést, 9 hónapja szoptatok! Sok sikert és kitartást:)

2011. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Az elsőt én sem értem igazán,hogy milyen hasznosat lehetne inkább csinálni....

Na mindegy,lehet vmi jobb mozgásra gondolt,ami jobban edz,ki tudja...

Persze,amúgy nem hübelebalázsként akarok belekezdeni,hanem fokozatosan.

Köszi,sziasztok

2011. aug. 5. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven lehet, én már 2,5-3 hónap után csináltam, minden nap keveset, de rendszeresen! Rubint Réka baba-mama dvd-t csináljuk minden nap a kisfiammal, nagyon élvezzük! :) 20 perc naponta, és leizzadok ám a 6 kilós kis súlyzómmal! :)
2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!