Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt sokat kell enni?

Szoptatás alatt sokat kell enni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Normálisan, egészségesen kell étkezni, a folyadékbevitelt növelni. Azonban fogyózni szigorúan tilos!
2009. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy tévhit. Mindössze 500 kalóriával van többre szüksége a szervezetnek, de ez csak egy átlag, nem szentírás. A tejet nem a táplálékból, hanem a folyadékból, és a szervezetben raktározott tápanyagokból termeli a test.
2009. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát Én hiába ittam sokat,tejem csak úgy van elég,ha rengeteget eszek!Pedig van rajtam 5kg felesleg!
2009. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg a kiegyensúlyozott táplálkozás. Több szerintem semmiképpen.
2009. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy terhesség alatt sem, szoptatás alatt se kell többet enni, mert a fölösleg csak rajtad fog meglátszani. Fontos, hogy egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, minél több rosttartalmú ételt és minél kevesebb szénhidrátot.
2009. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!