Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hónapja szoptatok. Még nem...

11 hónapja szoptatok. Még nem jött meg a menzeszem. De kb.1-2 hete görcsölget a hasam csak kicsit. Lehet ez már a peteérésnek a jele?

Figyelt kérdés
Aggódom hogy ilyen sokáig nem jelentkezik a menzesz!
2009. febr. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi... a barátnőm fia 14 hós volt, mikor először megjött neki... De úgy hallottam, függ attól is, hogy a szülés császár volt-e, vagy természetes. Barátnőmnek császáros szülése volt, nekem sima, gátmetszés nélküli, és nekem már akkor megjött, mikor a gyerek nem volt még 4 hónapos sem.
2009. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne a ggódj,inkább örülj neki:)Amúgy teljesen normális,bár ritka.Ha nagyon aggaszt,akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat.Amúgy nekem is úgy jött meg először,h nagyon görcsölt előtte napokig.
2009. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a te helyedben elmennék a dokihoz.

A szoptatás alatti peteérés összefügg azzal, hogy hányszor szopik egy nap a baba, ha már csak 5-6szor, akkor már nem nyújt kellő védelmet a teherbeesés ellen a szoptatás.

2009. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 9. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapja szültem, szoptatok azóta, és néhány hete jött csak meg először, azt is csak 1 napra. Nekem is görcsölgetett néhány napig, aztán néhány nap múlva megjött.
2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!