Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! SOS Nagyon aggódok....

Kismamák! SOS Nagyon aggódok. Hat hetes körül vagyok és tegnap meg ma görcsölget a hasam?

Figyelt kérdés
Normáslis ez? Nem mensis fájdalom hanem ilyen szúrkálás szerű.
2011. okt. 26. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Normális, ne aggódj!

És gratulálok!

2011. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nagyon aggódok, mert mikor elvetéltem hasonló szúrás szerű érzésem volt a pocakomban.Igaz akkor 12 hetes voltam és sokat barnáztam.Most nem vérzek nem barnázok, de elég kellemetlen ez a fájdalom.
2011. okt. 26. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak a 6-8. hét körül mensi szerű görcseim, és most vagyok 15 hetes azt mondta a dokim, hogy az elején ez normális. Boldog babavárást
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor próbálok nem rosszra gondolni és beveszek egy magne B6-ot.Amúgy nekem is voltak mensis görcseim, de az más érzés volt.
2011. okt. 26. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én most várom a harmadikat, és az elején én is írtam egy levelet a dokimnak, hogy rendesen görcsszerű fájdalmam van, ez normális-e, mert az első kettőnél ilyenre nem emlékszem.

Egy smilie-t írt vissza, és hogy persze, minden ok.

2011. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, remélem, hogy nálam sincs baj.Köszönöm a válaszokat.Próbálok megnyugodni.
2011. okt. 26. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, ha nem múlik, menj az orvoshoz!! Nekem is így kezdődött, és nagyon rossz lett a vége, pedig mindenki azt mondta, hogy "á, ez nem baj, nekem is volt ilyen... stb". Itt nincs MÁS, csak TE/vagyis TI!!!

Drukk, hogy minden rendben legyen!!!!!

2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, mindenkinek lehetett ilyen baja, de mindenkinél más, ha nem javul mindenképpen menj dokihoz, márcsak azért is hogy megnyugtasd magad.
2011. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nem menzi szeru, nincs gond! ha menstruacio szeruen gorcsol, nyomas az orvoshoz!! egyebkent pihenes :)

a szurka erzes normalis :)

boldog babavarast :)

2011. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!