Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ahhoz, hogy sok anyatejem...

Ahhoz, hogy sok anyatejem legyen, amit fejni és elrakni tudnék van valami csodaszer erre? Sok folyadékot iszom, Laktoherb, de amikor szopizik gyermekem, utána nem tudok fejni, mert pár csepp jön már csak ki.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ittam, etem mindent, hogy sok tejem legyen, de két ciciből 10-20 ml-t tudok feljni. Igy feladtam, hogy a fagyasztó majd tele lesz. A kislányom jól lakik, de többlet nincs.

5 hós kislány anyukája

2009. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok kifelejtettem, hogy a csodaszer erre a szoptatás és fejés minél sűrűbben, talán more milk kapszula, sok folyadék, rántott levesek, stb.
2009. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Sokat iszom folyadékot,+Laktoherb,a rántottlevest is eszem.Igazából nem is kéne panaszkodnom,mert elég jól eszik a kisfiam,aki most lesz 2 hónapos 13.-án :) Tegnap megdöntötte a rekordot,ugyanis 1010 ml-t evett!Alig akartam elhinni.Ez persze egy napi adagja.Csak az,hogy utána már nem tudok fejni,mert ezek szerint jól kiüríti.De azért jó lenne a fagyra rakni,mert ne adj Isten lebetegszek,akkor mit adok neki?Tápszert?Azt nem szeretnék...Lehet majd most jobban beindul.

További szép napot! 2 hónapos baba anyukája :)

2009. febr. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!