Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Legalább egy évig tartó...

Legalább egy évig tartó szoptatás annak ellenére, hogy a gyermek ritkábban szopik?

Figyelt kérdés
Sikerülhet? 2 hónapos kisfiam mostanában sokat alszik, éjjel 6 órát, de nappal is előfordul néha elég hosszú alvás. Félek, hogy kevesebb tejem fog termelődni és nem tudom őt hosszú távon szoptatni. Tapasztalatok? Előre is köszönöm!
2011. febr. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4 évig szoptattam. Természetesen nálam is ritkultak a szoptatások. Sőt olyan is előfordult 2 éves kora körül, hogy 1-2 napot a nagyszülőknél töltött, mégis folytatni tudtuk, hiszen a tejtermelés nem áll le néhány óra, vagy nap alatt.

Kérek mindenkit, ne támadjon rám, már megkaptam a magamét ezen a fórumon. Most egy konkrét kérdésre adtam konkrét választ.

2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és elismerésem:) Megkérdezhetem, hogy alakult, hogy ilyen sokáig szoptattál? Nagyon érdekel, természetesen semmi támadás:)
2011. febr. 9. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben benne van a válasz: így alakult. 1 éves koráig alig fogadott el más táplálékot, és utána is nagyon igényelte a szopást. Én meg hagytam. A két bátyja, ill. azóta a húga 1 éves koruk előtt elválasztották magukat, Őket meg nem erőltettem.

Akkoriban úgy éreztem, hogy természetes, ha sokáig szoptatom, most meg ha beszélek, vagy írok róla, leszedik a fejemet. Pedig szép és meghitt időszak volt.

2011. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen Anyukát kívánok mindenkinek!:)
2011. febr. 9. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éve szoptatok. 6 hótol tápláltam hozzá. Addig 3 óránkét evett éjjel is. 7, 8, 9 -hóra sikerült az étkezéseket kiváltani. Tehát onnantól, ritkultak a szopik. Ne görcsölj rá, ha szeretnék szoptatni sikerülni fog.
2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!