Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kiszívja minkét mellem...

Ha kiszívja minkét mellem akkor lesz újra elég tejem következő szoptatásig?

Figyelt kérdés
tényleg jobb két mellből szoptatni?vagy akkor termelődik jobban ha teljesen kiszívja egyenként?
2009. febr. 10. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
en a lanyomat 1 eves koraig szoptattam de en ugy csinaltam hogy egy egy etetesnel nem mind a ket mellemet adtam oda hanem egy etetes jobb mell masik etetes bal mell, es mindig volt ido hogy feltoltodjon peldaul a kovetkezo etetesre, de nekem volt sok tejem is azert volt eleg egy etetesnel egy mell es meg utanna fejtem is belole!
2009. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem irtad mekkora a picur.Mennyi idő telik el a következő etetésig?

Szerintem termelödik,mert amig az egyiket szivja,ingerli a másikat.

2009. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hetes a pici.úgy 3 4 óránként szopizik.
2009. febr. 10. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én szinte az elejétől 2 mellből szoptatok igény szerint, tehát sohasem néztem görcsösen az időt, hiszen sokszor nem az éhség miatt kell a cici, már 8 hónapos, és még mindig szopizik, nem is keveset! :-) Szóval, szoptass 2 ciciből, ha úgy érzed egyből kevés, és a tejcsi zöme szopi alatt termelődik, nem pedig 2 szopi közt!!! Ja és minél több inger éri a mellett, annál inkább termelődik!

Sikeres szoptatást!

2009. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tej főleg a szoptatások alatt termelődik, nem a köztük eltelt időben. Ha fél óra elteltével teszed újra cicire,akkor is talál tejcsit.
2009. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!