Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet vigyázzni a...

Hogyan lehet vigyázzni a mellre szoptatás alatt? Vagy mindenféleképpen megereszkedik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem genetika is, kicsit biztosan változik, de nem feltétlenül ereszkedik meg.
2011. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt szoptatás alatt sem, és ugyanolyan maradt utána is, mint előtte.
2011. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázni nem tudsz rá sajnos,de nem feltétlenül fog megereszkedni.Nekem nem volt szerencsém,amúgy is nagyok,terhességem alatt 4 számot nőtt,és hát nem nagyon szeretek tükörbe nézni,de ugyanakkor ismerek számtalan anyukát,akiken meg sem látszik,hogy valaha szoptattak.
2011. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Kimondottan nem tudsz vigyázni a melleidre szoptatás alatt,tényleg a genetikán múlik az egész.Nekem a terhességem alatt 3 mérettel nőtt a mellem,pedig előtte sem volt kicsi.15 hónapig tudtam szoptatni,mert a kisfiam leválasztotta magát szépen lassan.Az eredeti mellméretemhez képest 1 mérettel lett nagyobb a mellem,ami már nem lesz kisebb.Nekem kicsit megereszkedett de nem feltűnő.

2011. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Akár kicsi, akár nagy a melled, jó, ha beszerzel egy kényelmes sportmelltartót! Fontos, hogy jól támassza, tartsa a mellet, de véletlenül se legyen merevítős! Ezzel tudod segíteni a mellizmokat, hogy ne nyúljanak meg / szakadjanak el később.
2011. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!