Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha levest eszek csak, szoptatá...

Ha levest eszek csak, szoptatás alatt, az is méregteleníti a szervezetet mialatt fogyaszt? Mindenféleképpen méregtelenedek, ha fogyok?

Figyelt kérdés
Már elmúlt a pici egy éves, még többször szopik egy nap amellett, hogy mindent eszik, amit lehet.
2010. okt. 14. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt TILOS a méregtelenítés, mert a mérgek átmennek az anyatejbe.
2010. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

AZÉRT kérdeztem, mert tudom, hogy TILOS, csak azt nem tudom, hogy ha elkezdek jobban odafigyelni az evésre, több leves, könnyedebb ételek, akkor ha fogyok, akkor is méregtelenedek?

Tehát a fogyás mindenképp velejárója a méregtelenedés is? EZ volt a kérdés, nem az, hogy tilos-e.

2010. okt. 14. 15:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést, nem kizárólag levesen akarok élni. Csak végre búcsút inteni a szénhidrát bombáknak és nagyobb mennyiségű zsíroknak.
2010. okt. 14. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább menj a gyerekkel többet sétálni + baba-mama torna, babaúszás ;)
2010. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fogysz (lehetőleg zsírból és nem izomból) a felesleget lebontod és az anyagcseretermékekkel kiürül a felesleg, tehát a fogyás alatt IGEN belekerülhet az anyatejbe, mindazonáltal ha csak kevesebbet eszel már az is eredményre vezethet. Mondjuk eddig ettél 2 zsömlét, holnaptól csak egyet egyél. Fokozatosan csináld, egy-egy változtatás között egy-két hét teljen el.
2010. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm...

Napi 2szer2 órát minimum sétálunk:-D bár ennek ha jól sejtem, most vége szakad, ha folyton majd valami szakad...az égből...

Értem, lassan de biztosan, jó ötlet a fele annyit...

Üdv!!!

2010. okt. 15. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!