Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap óta lázam van, orrom...

Tegnap óta lázam van, orrom folyik és fáj a torkom, szoptathatom így a babámat? Ötletek, hogy hamar kimenjek a náthából? Manóm elkaphatja?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám!
2009. febr. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szoptasd!

Amik segítik a nétha legyűrését:vöröshagyma,propolisz,méz,pihenés,sok folyadék.

H a gyerek elkapja-e ez nagyon kétesélyes.Erre azt tudom mondani,h amikor a férjem és én calici(hányós-fosós nagyon fertőző) vírussal fetrengtünk,a gyerek nem kapta el,pedig végig szoptattam.Most meg teljesen egyedül beszedett egy olyan vírust,aminek szövődményeként úgy néz ki,h tüdőgyulladása lett.

2009. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoptathatsz,De vigyázni kell hogy a láz ne menjen 38,5 fölé .akkor vegyél inkább be egy Algopyrint.Sok folyadék ,gyümölcs,pihenés neked.A kicsi nem valószínű hogy elkkapja,esetleg egy picit szörcsögni fog az orra. Miellőbbi jobbulást.
2009. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szoptass, mert az ellenanyagok átmennek a tejbe! Én is úgy tudtam algopyrint lehet bevenni, de most beszéltem egy szoptatási tanácsadóval, és ő mondta, hogy inkább Panadolt, vagy Rubofent, ne algopyrint vegyek be.

Torokfájásra van a Homeogéne homeopátiás szer, köhögésre a Stodal szirup.

2009. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!