Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela vagy Avent elektromos...

Medela vagy Avent elektromos mellszívó? Egyes vagy iker?

Figyelt kérdés

Nagyon töprengek a kettő között. Anyagilag megengedhetem magamnak a drágábbat, de hogy tényleg szükséges e???

Nagyon megköszönném a tapasztalatokat!!


2009. febr. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Túl sokat segíteni nem tudok, mind a kettő jól bevált típus, ha szükség van rá. Én nem venném meg előre még akkor sem ha belefér a költségvetésbe, szülés után derül csak ki, hogy tényleg biztosan kell-e, és szerintem bármelyik családtag meg tudja venni, ha kell.
2009. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
medelát vegyél az sokkal jodd,a kórházban is ezt javasolják
2009. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem Avent van és kézi,nagyon jól bevált.Kinek mi jön be,én ezt választottam.
2009. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Medelát vegyél elektromosat, ha a pénz nem számít semmi esetre se kézit. És mindenképpen kelleni fog az elején tuti. Amikor a bébi még nem szívja ki rendesen, muszáj hogy megtartsd a tej mennyiségét ill növeld. Kell ha le akarsz fagyasztani, vagy csak egyszerűen ha hirtelen el kell valahova ugranod lefejed és valaki oda tudja adni a babának. És vedd meg most!
2009. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt (kölcsönkaptam) Medela kézim, elektromosom, s egyikkel sem voltam megelégedve. A kézi béna volt, az elektromos meg nem szívta ki jól a mellem, be is gyulladt 7 hét után rendesen, azóta folyamatosan apadt el a tejem. Vettem aztán Aventes kézit, s "érdekes módon" az segített a tejtermelésben, a mell szívásában. Szóval ha jót akarsz, Aventet vegyél. Az elektromosat nem ismerem, de ha lett volna rá pénzem, én azt vettem volna, nem a kézit.
2009. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

haliho! megosztanám Veletek a tapasztalataimat, mivel mellszívó bérbeadással is foglalkozom, eléggé ismerem őket.

Ha szopizik a baba, és csak maradékot kell fejni, vagy egyszer-kétszer vésztartalékot mert másra bízod a gyermeket, elég a kézi. Kéziből csakis AVENT (ezt egykézzel is lehet használni, én pl, bal vállamon büfiztettem, jobbkézzel fejtem a maradékot). 12-15 perc alatt 120-280 ml-t le tudott fejni. Medelából az egyszerű kézit barátnőmnél láttam, extra béna, nem tudsz erőt kifejteni. És hülyeség hogy később elektromossá alakítod mert a motor annyi ft mint a komplett elektromos.

Ha belefáradtál a kézibe, mert teljes menyiséget kell fejni, akkor Avent IQ uno és Medela Mini Electric is jó. Különbségek: Avent: picit drágább, de dizájnosabb, masszáspárna jó, szívás ritmusa választható, halk. Medela Mini Electric picit olcsóbb, szívás erőssége változtatható, halk. Ha végképp nehéz a döntés, pár hét bérléssel ki tudjátok próbálni, melyik válik be. Nagyobb készletet tartok, de telefonon érdemes rákérdezni, hogy van-e az adott készülékből. Ha a saját kézi avent vagy medela mellszívódat elekrtomossá szeretnéd alakítani, önállóan motor is bérelhető. Remélem, hasznos volt Julia :)

2010. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezném:hogyan lehet a kézi Aventet átalakítani elektromossá? Már nem szopizik a baba, de leadom a tejet, s már annyira fáj az egész karom a sok fejéstől.Kérlek, segíts, hogyan oldjátok meg.Típusát majd leírom,most nincs itt a dobozza.
2013. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!