Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet alkoholt inni ha homeós...

Lehet alkoholt inni ha homeós bogyót szedek? Hány nap alatt áll be újra a kereslet kínálat egy fejlődési ugrásnál?

Figyelt kérdés
12 hetes a lányom és sztem most van fejlődési ugrása mert pár napja épphogy elég a tejem neki, két óránként kér. utrica urenst szedtem de nem éreztem hogy használna most ricini communist szedek, de gondoltam iszok kis barnasört mellé hátha segít
2009. febr. 12. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár sörtől semmi baja nem lesz. De egyébként vannak alkoholmentes sörök is. Én az ízesített Hoslten-t szoktam iszogatni, olyan mint egy üdítő és mégsem... Kiválóan oltja a szomjam és nekem ettől bedurran a tejem reggelre. Ihatsz a sör és bogyó mellé szoptatós teát is. Néhány nap alatt újra lesz tejed, nekem is volt ilyen az első hónap körül, amikor megijedtem, de azóta is szopcsizik a lurkóm!
2009. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
én is a barna sört iszom,nem hinném,hogy valami baja lenne a kicsinek,csak tartsd be mértéket,úgy tudom,hogy 25% jutt az anya tejbe,még 1-2 üveggel is megihetsz szerintem
2009. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!