Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A több szoptatásból több tej...

A több szoptatásból több tej lesz (mint a fejlődési ugrásnál) ez 18 hós babára is igaz?

Figyelt kérdés
A lányom multhéten szinte egész héten cicin akart lenni,semmi kaját nem fogadott el. Jó kisétkű de még annyit se. Azóta ujra ugyanugy kevesebbet szopizik.(Napi 5-6 alvi elött és utána) Lehet hogy "megtermelte"magának a több tejet? Dokink szerint 6foga jön egyszerre de az már kijött szerintem. Se felvágott,se sajt,se puding semmit nem fogadott el.Még almát se pedig az bármikor...
2011. nov. 10. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen több tej lesz.

Én intenzív fognövéskor leturmixoltam a főtt ételt is. Úgy egy kicsit tudott enni. Még a kanál is bánthatja olyankor az ínyét, ami nagyon fáj.

Kitartás, csak pár nap!

2011. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő soha nem ette meg a turmixolt kajákat:) De köszi az ötlet jó!:)
2011. nov. 10. 10:42
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ilyekor már nincs jellemző növekedési ugrás; viszont a fogzás miatt simán megesik, hogy kevesebbet esznek, helyette szopi. Enyém is csinált ilyet. És igen, ha minden jól megy, a szükséghez igazodik ilyenkor a tej is, közben és utána is.

Nálunk a 3 évesemnél is így "ugrált" a tejem, amikor úgy alakult. Ennyi idő alatt már teljesen automatizálódik a rendszer, szerencsére. :)

2011. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!