Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor tudtatok káposztát enni?

Mikor tudtatok káposztát enni?

Figyelt kérdés

Lányom 8 hós, hajnalban , reggel szopi, délben főzi, délután gyümi, este szopi.

Szombaton délben ettem töltöttkáposztát, és este már káposztaszagút pupizott és görcsölt. Azóta székrekedése van, és még mindig káposztaszagút pupizik és kakil.

Ezek szerint még mindig nem ehetek ilyesmit, de akkor mikor?

Persze megállom a baba kedvéért, csak érdekelnek a tapasztalatok


2009. febr. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 6 hónapos, és mostanában mertem először káposztafélét enni (rakott kel formájában). Szerencsére nem volt gond. De például borsót, babot és lencsét is ettem már, kisebb adagot. Szerintem ez nagyon változó. Nekem a védőnő azt javasolta, hogy ha elmúlt a hasfájós időszak, akkor egy idő után szép lassan kezdjek el ilyesmiket is enni, mert a babának hozzá kell szoknia ezekhez is. Igazán tanácsot nem is tudok, csak leírtam a tapasztalataimat. Minden jót nektek!
2009. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is gyerekfüggő. Első lányomnál nagyon vigyáztam, mégis másfél hónapig szenvedtünk a hasfájással. A másodiknál mindent ettem, amit megkívántam, káposztát, fűszeres, paradicsomos ételeket, babot, borsót, és semmi baja nem volt, soha nem fájt a hasa, évekig szoptattam.
2009. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Az én kislányom 5 hós lesz, és én az első 6 hétben vigyáztam, aztán már ettem mindent, karfiolt, káposztát, mindent. Persze mindig figyelem, ha látom hogy bántja a pocit, kap espumisant, ez bevált nekünk. Valamelyik nap toroskáposztát ettem, hát én majd meg dö....ttem, de a picurnak semmi baja sem volt.

2009. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és ő még csak anyatejes.

Előző voltam

2009. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!