Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az enyémen kívül van olyan...

Az enyémen kívül van olyan 3,5 hónapos baba, aki csak napi 3-szor szopizik?

Figyelt kérdés

4 napja napi 3-szor szopik a babám, de előtte is csak napi 4-5 alkalommal.

Tegnap mértem: 9-kor 250, du.2-kor 160, este 6-kor 310. Ezután 8-kor ment aludni, most reggel fél 9-kor én ébresztettem, megevett 230-at.

Igazából nem aggódom, mert jól hízik (3800 grammal született, most 6800 gram), csak kíváncsi lennék, hogy ti találkoztatok már ilyen ritkán evő kisbabával?

Köszönöm.


2011. febr. 16. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 hónapos, napi 5x eszik, nem mérem mennyit, mert amikor mértem, csak 70eket evett. Mégis elég neki, mert jókedvű baba és hízik.
2011. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, hogy ilyen kevés alkalommal eszik, de ha szépen fejlődik és kiegyensúlyozott, jókat alszik, akkor nincs baj. Mennyiség szerint kb. annyit eszik, mint a lányom, ő napi 5x eszik kb. 130-150 millit alkalmanként.
2011. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!