Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ihatok alkoholmentes sört...

Ihatok alkoholmentes sört szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert azt mondják, hogy szénsavasat nem lehet inni, mert puffaszthatja a kicsit, viszont a sört sokan ajánlják, mert tejserkentő hatású!

Mik a tapasztalatok? Volt aki ivott és fájt tőle a babája hasa? Az én picim 3 hetes és anyatejes!


2009. febr. 12. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én iszom hetente többször is és semmi panaszunk.Valóban segít /legalábbis nekünk:)Szerintem nyugodtan próbáljátok ki.Mi a tejserkentő teától szenvedtünk.Nagyon fájt a kislányom hasa tőle.3 napig üvöltött mire rájöttünk ,hogy mitől.
2009. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szénsav a sörben van, az anyatejben nincs.

Igyál nyugodtan, remek B vitamin forrás! :)

2009. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Május végén szültem, meleg volt. Jól esett egy nagy, hideg pohár alkoholmentes sör. Szegény babámnak úgy fájt tőle a hasa! :(((

Próbáld ki azért, sajnos ez ilyen!

2009. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden babának fáj a hasa a szénsavtól. Én szénsavas ásványvizet iszok, mert a másikat nem szeretem, a babámnak még soha nem fájt a hasa. Először igyál csak keveset, figyeld, hogy a pici hogyan reagál rá. Ha nem okoz panaszokat, akkor később már nyugodtan ihatod.
2009. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!