Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás során lehet (kell)...

Szoptatás során lehet (kell) inni alkoholmentes sört?

Figyelt kérdés
Vannak a környezetemben olyanok akik azt mondják,hogy igen mert a maláta segíségével több tejcsi termelödik,vannak akik a szénsav miatt ellenzik.Én személy szerint nem szeretem a sört,de ha jót tesz akkor mindent megteszek ez érdekében...szerintetek,mit tegyek?Mi az igazság?Köszi a választ.
2008. jún. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szió!!!Én is mindenhonnan hallom, hogy jót tesz a barna sör(a szülészeten is mondták)Ha szereted igyál nyugodtan de ha nem esik jól inkább ne mert a végén még rosszul leszel.Én sem szerettem ugyhogy nem ittam,szerintem az a lényeg hogy sok folyadékot igyál de olyat ami jól is esik!!!
2008. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam bevált a sör.Több tejem volt tőle. De nem napi rendszerességel. A lényeg egyébként,hogy sok folyadékot igyál.

2008. júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem szerettem a sört régebb, de most szoptatás alatt, szinte napi rendszerességgel iszom egy kis,- vagy nagyobb pohárral és érdekes kívánom is. A melegben jól is esik, nem utolsósorban a tejserkentő hatása miatt. Nem alkoholmenteset iszom, de ennyitől nem lesz semmi baja a babának. Doki mondta. Olyant is tudok aki napi 3-4 pohárral megiszik és ők is jól vannak. Mondjuk én annyit azért nem innék meg.

Ha nem szereted a világos sört, megpróbálhatod a barna sört, annak kicsit több az alkoholtartalma, de még az is belefér.

Mióta sört iszom az esti tejserkentő tablettát már nem kell szedjem. Amúgy egyik barátnőm is alkoholmentessel próbálta de nem volt hatásos, csak a rendes sör. Van akinél mindegy. Szerintem próbálgasd meg szerre, és meglátod milyen hatása van nálad, kezdd az alkoholmentessel, ha nem válik be, akkor próbáld a világos sörrel. Ha nem ízlik kényszerből ne igyad, nem biztos úgy jót tesz.

Meg kell próbálni, aztán megltáod mi lesz :-)

Jó babázást!

2008. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejserkentés céljából a mézes maláta sör a legjobb!

Jó babázást!

2008. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!