Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora a valószínűsége a...

Mekkora a valószínűsége a szoptatás alatti teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam még napi 3x szopizik, ha jön a foga még többször is,szeretnénk már másik babát,de még nem szeretném elvenni tőle a cicit, tejem is van még,mennyi az esélye a másokik baba megfoganásának.
2009. febr. 13. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En siman teherbe estem szoptatas mellett is. Ahogy eldontottuk, hogy johet a teso, kov. honapban pozitivat teszteltem.:D
2009. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már menstruálsz elég jó esély van rá. Ennél konkrétabb választ nem nagyon lehet adni, mert mindenki másképp működik:)

Ha nem, akkor nem sok, bár én első mensi előtt lettem:)))

2009. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyi mint a szülés előtt. Nincs különbség, ha már megjött tapasztalhatod is. Nekem szülés után 6héttel megjött, 1évig szoptattam és 18 hós volt a kisfiam amikor jött a következő. Egy percel sem vártunk rá többet mint az elsőre. Sok sikert és mielőbbi 2.babát!
2009. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen már a kisfiam 2hónapos kora óta menstruálok rendszeresen,csak eddig védekeztünk,de nem gyógyszerrel
2009. febr. 13. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttemszolokhoz,a teherbeesés esélye nagyjábol ugyanannyi,mint az elött.
2009. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már megjött, márpedig gondolom, igen, akkor ugyanúgy minden esély megvan rá, mintha nem szoptatnál.
2009. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NAGY! én is így lettem:)
2009. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!